hakkımızda

1982'DEN BU GÜNE

Pınarlar Grup kurulduğu 1982 yılından bu güne son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak, inşaat sektörü içerisinde özellikle konut yapımında uzmanlaşmıştır. Hedefimiz; gelişmekte olan ülkemizin lokomotifi durumundaki inşaat sektöründe profesyonel, kaliteli ve güvenli yapılara Pınarlar Grup imzası atmaktır.

 

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ve her konumda, üstün mühendislik bilgisi gerektiren önemli projelerin hayata geçirilmesiyle sektördeki ayrıcalıklı konumumuzu korumak en büyük amacımızdır. Firmamız yapılanma ve yaklaşım olarak gelişmiş bir kurum kimliği avantajını kullanırken, müşteri memnuniyeti açısından butik bir şirket gibi davranabilme özelliğine sahiptir.

 

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde güvenilir ve dürüst hizmet yaklaşımından taviz vermeden, büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Pınarlar Grup bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte, teknik yeterliliğini ve kapasitesini de artırmaktadır.

 

Firmamız, Avrupa ve Dünya'daki teknolojik gelişmeleri takip ederek; ciddiyet, titizlik, güvenirlik ve tecrübe prensipleri üzerine inşa edilmiş firma politikamızla, müşterilerimize binlerce metrekarenin üzerinde hizmet vermiş olup, aynı prensiplerden taviz vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

TR

KALİTE VE SERTİFİKALAR

Projelerimiz, tüm süreçlerde "önce insan" anlayışla yaşam konforunu ön planda tutarak, müşteri memnuniyetine odaklı kalite anlayışıyla yönetilmektedir. Pınarlar Grup tüm süreçlerde denetim mekanizması kurarak, üretimin yüksek kalite standartlarında gerçekleşmesini sağlamaktadır.

 

Binalarımız yürürlükteki son deprem Yönetmeliği, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun şekilde, ileri teknolojiyle üretilmektedir. Binalarımız, şantiyede ve laboratuvarlarda Yapı Denetim firması, teknik danışmanlar veya Üniversitelerde yapılan testlerle kalite kontrolüne tabi tutulan, TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle hayata geçirilmektedir.

 

Yüksek katlı blokların tamamı yapılan kapsamlı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran, projesine göre radye temel veya betonarme yerinde dökme kazık teknolojisiyle hazırlanan kazıklı radye temel ve deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşıladığı kanıtlanmış, taşıyıcı sistem ve TSE’ye uygun kalite güvence belgeli ve ayrıca şantiye ve laboratuvarda testleri yapılan, statik projesine uygun sınıfta hazır beton ile inşa edilen betonarme ve kısmen çelik olarak inşa edilmektedir.

ÖDÜLLER

Homes Overseas Russian Awards

Canyon Residence Proje Ödülü

Russian Gold Proje Ödülü

Güzel Mimari Eserleri Mimarlar Odası Pınarlar Grup Ofis Yapı Ödülü

Mimarlar Odası Antalya Şubesi 11.Batı Akdeniz Mimarlık Ödülleri ve Sergisi Yapı Ödülü

SATIŞ HİZMETLERİMİZ

Proje Tanıtım Turu

İnceleme Gezisi, hayallerinizdeki ev hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmenin en etkili yoludur. Müşterilerimiz için Antalya'da 1-2 günlük gayrimenkul inceleme gezileri düzenliyoruz. Sizi havalanında karşılıyor ve muhteşem deniz veya dağ manzaralı ücretsiz konaklama imkanı sağlıyoruz.

Şatış Sonrası Hizmetler

Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde profesyonel destek.

Satış sonrası işlemler için teknik ve hukuki yardım.

Su, elektrik ve doğalgaz aboneliğine başvuru. (Bu işlem tapunuzu aldıktan sonra yapılır.)

Gayrimenkul yönetimi ve bakımı,

Bakım ve onarım hizmetleri,

Gayrimenkul vergi beyannamelerinde yardım.

Bu hizmetlerin bir kısmı ücretsizdir ve bir kısmı ödeme gerektirir.

Satış Hizmeti

Pınarlar Grup satış ve satış sonrasında her adımda size yardımcı olmaya hazırdır. Tamamlanmış komplekslerimiz ve gelecekteki projelerimiz hakkında size bilgi vermekten memnuniyet duyarız. Size en yakın plajlar, restoranlar, mağazalar, bankalar ve ihtiyaç duyacağınız tüm yerler hakkında detaylı bilgi aktarımı,  yeni evinizin tapu belgeleri, su, elektrik ve doğal gaz aboneliği, telefon ve internet için gereken tüm belgeleri hazırlamanıza yardımcı oluyoruz.

Yukarıdaki butona tıklayarak iletişim ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz....

Uncalı Mahallesi, Toroslar Caddesi, Çayırlı Pınarlar A1 Blok No: 79/A Kapı 3
Konyaaltı/ANTALYA

+90 (242) 230 30 30

+90 (242) 228 14 34

info(@)pinarlar.com.tr

Satış Destek:

Yukarıdaki butona tıklayarak iletişim ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz....

+90 (533) 922 49 94

+90 (552) 353 83 72 (TERRA MANZARA)

Terra Manzara Whatsapp Hattı

Copyrights © 2018 Pınarlar Grup  |  by 3genGrafik  |  Kullanım ve Gizlilik Şartları