DETAYLAR:

 

Pınarlar İnşaat  10,224m2 Gibi Çok Geniş Bir Alanda Sadece 14 Aileye İnsancıl Bir Yaşamın Tüm Bileşenlerini Bir Gün  Değil Her gün Yaşama Fırsatı Sunarak, Kelebekler Kadar Özgür Onlar Kadar Renkli Bir Dünyanın Kapılarını PINAR GARDEN VİLLAS Projesi İle Sizin İçin Açıyor.

 

Radye Temelli Betonarme Karkas Sistem, Isı ve Ses Yönetmeliğine Uygun YTONG dış cephe duvarları ve YTONG asmolen, Cephede Mantolama Sistemi, Dış Cephelerde Doğal Taş Kaplama, Led Işıklı Aydınlatmalar,Çatılarda Granada Kiremit Çatı Örtüsü, Çatı Arası Isı İzolasyonu.

 

Tepe Safe Çelik Kapı, Franke Marka Evye, Ocak, Fırın, Davlumbaz,Mikrodalga Fırın,NOBİLİ Marka Bataryalar, ECA Marka Vitrifiyeler,Isı Pompa sistemli Daıkın Marka Klimalar, Multitek Marka Görüntülü Diafon, Mobilya Kaplama Monoblok İç Kapılar, Tüm Tabanlarda İthal Granit Seramik, Lake Country Mutfak Dolapları, Salonlarda İthal Wescoo Granit Seramik ve Odalarda Lamine Parke, Rehau marka renkli PVC, Monoblok Otomatik Panjur Sistemi,Alüminyum lameller, Dekoratif Asma Tavan, Merkezi Anten ve Uydu Sistemi,Merdivenler Krom ve Cam basamak, Silikon Cam Cephe uygulaması,Spider Cam Korkuluk sistemi.

SOSYAL YAŞAM:

 

Yüzme Havuzu , Jakuzi, Çocuk Havuzu, Tenis Kortu, Çocuk Oyun Alanı, Güvenlik Merkezi , Kamera Sistemi, Kamelya, Barbekü, Yürüyüş ve Bisiklet yoları. Kapıcı Dairesi.

Pınar Garden Villas

Copyrights © 2012 - 2017 Pınarlar Grup by 3genGrafik

Kullanım ve Gizlilik

Instagram